Зимовий і літній відпочинок в Карпатах

Категория: Обзоры
Создано 26.12.2017

Карпати - це унікальна територія, що зберігає дивовижну культуру і неписану красу в західній частині України. З огляду на свої географічні особливості, місцевість має своєрідний клімат, що дозволяє проводити тут відпочинок в будь-який сезон року. Гориста місцевість робить Карпати різноплановими, а унікальні природні об'єкти, як мінеральні джерела, солоні озера і термальні води допоможуть вам з лікуванням або профілактикою захворювань.

Зимовий і літній відпочинок в Карпатах

Відпочинок в Карпатах влітку

Літо в горах не примушує себе довго чекати, адже вже на початку травня тут спостерігається плюсова температура, змушуючи розквітати природу і розфарбовувати гори в весняні кольори. У повітрі витають аромати свіжих луків, а сонце ніжно і лагідно буде гріти ваше тіло. Така пора якнайкраще підійде, якщо ви плануєте зайнятися лікувально-оздоровчим туризмом або максимально оглянути визначні пам'ятки краю. Все, за винятком парочку джерел, є унікальними в своєму роді і володіють сильним цілющим ефектом. Вам тільки залишиться вибрати курорт, розташований неподалік від бажаного роду джерела і культурних об'єктів, та відправитися в шлях.

Відпочинок в Карпатах поряд з термальними басейнами

Термальні басейни є свого роду перлиною Карпат, які в літню пору року, невід'ємна частина відпочинку. На території Карпат є солоні термальні озера, термальні води з сіркою, ізотонічні, гідрокарбонатно-натрієві, з вмістом селену, слабо мінералізовані та інші. Приємним бонусом стане, якщо у вас є шенгенська віза, екскурсії на джерела в Карпати в інші країни - Угорщина і Польща. Крім лікувально-оздоровчих процедур, ви також зможете відвідати інші види відпочинку, хоч і не такі унікальні і екзотичні, але не менш захоплюючі - піші прогулянки по горах, рибалка, поїздки на квадроциклах і багах, полювання та кінні прогулянки в будь-якому вигляді.

Відпочинок взимку в Карпатах

Звичайно, Карпати дуже популярні, як місце проведення зимового дозвілля. Тут ви можете зайнятися практично будь-яким видом зимового спорту. Особливо виділяється лижі і санки. Припадає пік на початок грудня і закінчується тільки в кінці березня. Тут можна знайти трасу на будь-який смак і майстерність клієнта. Траси добре оснащені і всюди є підйомники, розмітка траси і інструктора, які з радістю навчать вас азам їзди на санках або лижах.

Дістатися до Карпат також не складно. Навіть якщо у вас немає свого автомобіля, з найближчих великих міст ходять автобуси круглий рік, а деякі курорти надають трансфер, з вказаного місця.

Новое турвидео

Интересное в сети

На море

Отдых и туризм в Болгарии

Отдых и туризм в Болгарии

06-05-2016

Болгария – востребованное туристическое направление Юго-Восточной Европы, известное нашим соотечественникам еще с...

Подробнее

Активный отдых

Собираемся в отпуск

Собираемся в отпуск

09-05-2016

Хороший отдых складывается из многих составляющих. Профессиональный подход к организации путешествия требует...

Подробнее

Copyright © 2013

Каждый человек имеет право на качественный отдых, поэтому главный вопрос состоит в том, чтобы выбрать подходящий вид отдыха, подходящий для Вас и вашей семьи. Именно в этом вопросе Вам поможет наш сайт.